W najbliższym czasie planujemy:

 

25, 26, 27 maj 2018 – Złote Piaski Pomorza – UWAGA – Termin tego spotkania przenosimy na sierpień. W zamian zaproponujemy tradycyjną, jednodniową wyprawę w dniu 26 maja.

Planowane spotkania:

26 maj 2018

Wybierzemy się na jednodniowy wyjazd w północne części naszego regionu, dojedziemy aż do granic P1010122Słowińskiego Parku Narodowego. Spotkanie będzie rodzinne, bez rywalizacji i ze zbiórką pieniążków dla chorych dzieci.

Po drodze zobaczymy ciekawe miejsca, piękne widoki i odkryjemy nowe szlaki.

Wyjazd zakończymy w zaprzyjaźnionej Restauracji. Dystans około 120km

Zapisy i szczegóły – w połowie maja.

 

10 czerwiec 2018

Tego dnia zaproponujemy Wam zabawę off-roadową z różnymi zagadkami i zadaniami terenowymi.

SONY DSC

Pierwszą część trasy przejedziemy w kolumnie, natomiast drugą część pojedziecie według road-booka, który doprowadzi Was do byłej jednostki wojskowej.

Będzie poligon, będzie zwiedzanie, będzie ognisko i kilka innych atrakcji.

Trasa na około 80 km z tego większość według road-booka

 

Od 4 do 6 sierpnia – trzy dni w terenie.

Trzydniowy wypad w teren. Jeden dzień poświęcimy na dojechanie do celu, oczywiście po drodze zobaczymy sporo nowych i ciekawych miejsc, pomorskie_safari-p1000574następnie zakwaterujemy się w wynajętym domku z ogrodem i altanką do grilowania. Kolejnego dnia zwiedzimy okolice i z powrotem wrócimy do naszej kwatery, aby znowu trochę pobiesiadować. Trzeciego dnia (czyli w poniedziałek) wracamy w stronę 3-City, zahaczając o ciekawe miejsca, których nie można zlekceważyć i ich ominąć.

Łącznie około 240 km w dwie strony, plus to co wyjeździmy na miejscu. Ponadto –  zwiedzanie, dwa noclegi w wynajętym domku (około 40 zł za osobę), niespodzianka off-roadowa, niestety –  z uwagi na nocleg wprowadzimy ograniczoną liczę osób.

P1000433P1000442

 

Zapraszamy na wspólne spotkania i wyjazdy. Oprócz podanych wyżej, które są już  przygotowywane, postaramy się dodać kilka innych. Informacji szukajcie na naszym profilu facebookowym.

Jeżeli macie jakieś pytania lub jakieś uwagi to zapraszam do kontaktu e-mail :   kontakt@PomorskieSafari.plSONY DSC

Podane terminy, trasy i formy spotkań mogą ulec zmianie. Najlepiej polubić nasz profil na FB  i na bieżąco śledzić nasze wydarzenia.

https://www.facebook.com/PomorskieSafari/

Pozdrawiamy  –  Marcin i Alina

 

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Najbliższe wyprawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.