23 lipca – Militarne Safari

SONY DSCWyjazd który odbył się 23 lipca, powoli przechodzi do historii. Emocje opadają, ale uczestnicy na pewno jeszcze długo będą pamiętać naszego „turystyka”.

Żeby opisać wszystko to co się działo podczas wyprawy musielibyśmy napisać książkę pod tytułem „To tylko Turystyk”. Nie będziemy jej pisać, możemy jednak zaprosić Was na kolejne nasze wyprawy – sami sprawdzicie. Ale małe podsumowanie  wszystkim się należy, wiec podsumujmy:

Najpierw Gratulacje dla zwycięzców

SONY DSC

I miejsce Marek  – 10 punktów na poligonie, trzeci na pętli i znalezione wszystkie  foto-zagadki. Łącznie 35 punktów.

II miejsce Bartek – 9 punktów na poligonie, pierwszy na pętli, brak jednej foto-zagadki.  Łącznie 35 punktów. Marek z Bartkiem sami zdecydowali kto zgarnia nagrodę.

IISONY DSCI miejsce Rafał – 6 punktów na poligonie, czwarty na pętli i znalezione wszystkie foto-zagadki plus 3 punkty za holowanie.

SONY DSC

Następnie :  29 punktów – Michał Patrol,    22 punkty Vincent Jeep,    22 punkty Krzysiek Hyundai.  Pozostałe załogi albo się nie zdecydowały na wszystkie konkurencje albo nie oddały kart ale mimo to wszystkim Gratulujemy.

Po gratulacjach czas na krótki opis czego nie brakowało czyli :

SONY DSC

Mnóstwa kurzu, pływających tablic rejestracyjnych, „lekkich” wtopek, awarii układów hamulcowych, pękniętych opon, zalanych silników, zawiśnięć na szczytach, wody na maskach, pracujących wyciągarek i oczywiście humorów. Nie brakowało też  dobrych nastrojów, zwiedzania ciekawych miejsc, konkursów i rywalizacji.

SONY DSC

Więcej zobaczycie w naszej galerii.

 

SONY DSC

 

A teraz czas na Podziękowania:

SONY DSC

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym Safari, oczywiście zapraszamy ponownie. Dziękujemy właścicielowi Karczmy Lubiczówka za wcześniejsze otworzenie restauracji (specjalnie dla nas) i wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu wyjazdu.

Pełna galeria poniżej, wybraliśmy około 200 zdjęć.

Pozdrawiamy Marcin i Artur.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.