28 maja 2016 – Kaszubskie Safari

28 maja zorganizowaliśmy drugą  jednodniowa wyprawę, tym razem zwiedzaliśmy Północne Pomorze czyli jechaliśmy „Kaszubskie Safari” . Początek wyjazdu był w miejscowości Połczyno, co wzbudziło zainteresowanie administratora okolicznego portalu, który opisał wydarzenie na łamach swojej strony www.wirtualne.polczyno.pl i pomógł w zorganizowaniu sali w Wiejskim Klubie Kultury na odprawę i start wycieczki, za co serdecznie dziękujemy .

Na start przybyło 9 pojazdów 4×4. Niektóre przygotowane w ciężki teren np. wspaniały Patrol, lub Jeep wyposażony we wszystko co niezbędne do przeprawy, to między tymi pojazdami toczyła się walka o każdą sekundę na zarezerwowanym na nasze potrzeby torze off-roadowym. Ostatecznie wygrał Jeep – Piotrze Gratulujemy.

Na naszą wyprawę zdecydowały się też bardziej standardowe autka takie jak Freelanderek, czy robiąca furorę Honda CRV z 2015 roku, która przejechała prawie wszystko nie ponosząc żadnych strat!!! Oczywiście po torze off-roadowym i piaskownicach nie „hasała” tak jak pozostałe auta, ale mimo wszystko Darkowi należy się „pełen szacun” a specjaliści od marketingu z Hondy powinni jechać z nami, aby zebrać materiał na reklamę tv.

Trasa nie była zbyt wymagająca gdyż mimo opadów wszystko wsiąkło w ziemię, poza kilkoma odcinkami nie było okazji nigdzie się zagrzebać. Po drodze odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc, pobawiliśmy się w foto-zagadki, popatrzyliśmy na ogrom Kaszubskiej zieleni, pól i lasów, a na zakończenie około 18.00 po przeszło 100km trasy zjedliśmy ciepły obiadek w restauracji. Tam też podsumowaliśmy konkursy i przyznaliśmy nagrody.

Dziękujemy portalowi Magazyn 4×4  i Grupie Off-Road Trójmiasto 4×4 za wsparcie jeszcze przed rozpoczęciem wyprawy, Press Shots za piękne zdjęcia, miejscowości Połczyno i portalowi www.Wirtualne.Polczyno.pl za pomoc w zorganizowaniu miejscówki na start, torowi motocrossowemu Speed Star za otworzenie dla nas baru i  użyczenie niezbędnego narzędzia do demontażu koła Dziękujemy również pozostałym firmom, które miały związek z wyprawą za pozytywne przyjęcie „Kaszubskiego Safari” gdziekolwiek się pojawialiśmy.

Dziękujemy również załogom za wspólną zabawę, pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne nasze wyprawy.

Zdjęcia z Traski:

Rozpoczęcie i odprawa fot. Wirtualne Połczyno

Trasa – wykonane przez Press Shots

Trasa – Klaudia Jeka Photography

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *